כולם יאשרו הגעה: 6 רעיונות מדהימים לצילום Save The Date

טבעת- יש. אולם כבר בחרתם. ועכשיו סוף סוף סגרתם תאריך לחתונת השנה! הספירה לאחור החלה, ואתם פשוט חייבים להודיע לכולם. ולא, אין סיכוי שתתאפקו עד שההזמנות יחזרו מהדפוס.

ככה מודיעים היום על חתונה: צילומי סייב דה דייט – Save The Date

צילומי Save The Date לא נועדו רק כדי שהאורחים ישמרו את התאריך ביומן. בעזרתם תוכלו להפתיע את כולם, לשתף את החברים בהתרגשות שלכם, וגם לתת לאורחים "טעימה" ממה שמחכה להם בחתונה.

רגע לפני שאתם רצים לספר לחברים בווטסאפ, פייסבוק, אינסטגרם… צאו ליום צילום כיפי ומשחרר, או אפילו צלמו סלפי בלתי נשכח שיגרום לכל האורחים להכיר אתכם כזוג. הם יחכו בקוצר רוח לחגוג אתכם!

לא חשוב אם צילומי הקדם- חתונה כלולים בחבילה של הצלם שלכם, או שאתם משתמשים באייפון. בשונה מצילומי טראש, למשל, צילומי ה- Save The Date לא מחייבים התארגנות מורכבת, ואפשר גם לצלם אותם בבית ולהשיג תוצאה מדהימה. אספנו מרחבי רשת האינסטגרם מבחר תמונות Save The Date שיעזרו לכל זוג למצוא רעיון מקורי ורומנטי שיתאים בשבילו. תמונה יפה מובטחת.

 

הכלב שלו, הכלב שלה

גם הכלבים שלכם עוברים לגור יחד. תנו להם להשתתף בצילום שלכם. מה יותר חמוד מזה?

הומור של רווקות

צילומי Save The Date הם הזמנות מעולה להתפרע, אז מה רע בקצת הומור? Game Over, עונת הצייד הסתיימה… קחו משפט מחץ על סיום הרווקות וצאו לצלם אותו.

קעקוע Save The Date

הרעיון הגאוני הזה יגנוב את תשומת הלב של האורחים, והם לא ישכחו את יום החתונה שלכם עד שהוא יגיע: קעקוע זמני עם השמות שלכם והתאריך, שנמחק רק אחרי חודשיים.

A photo posted by lrp87 (@lrp87) on

להכניס צבע להזמנה

חוויה מהנה שאפשר לשלב גם עם צילומי טראש צבעוניים במיוחד. כתבו את התאריך שלכם בגרפיטי או באמצע מלחמת צבע סוערת.

הצטלמו בשטח שלכם

מבשלים יחד? הצטלמו במטבח. רוכבים יחד? הצטלמו בדרך מדברית.. קחו את התחביב המשותף שלכם והפכו אותו לצילום Save The Date ייחודי שלכם, במקום האהוב עליכם.

פשוט כתבו את התאריך

כמו שליאונרדו דה וינצ'י כבר אמר, פשטות היא התחכום האולטימטיבי. כתבו את התאריך על הידיים שלכם, על בלונים, או אפילו על הנעליים.